Austin Richard Post to amerykański piosenkarz, raper i autor tekstów, znany jako Post Malone. Miłołnicy jego muzyki doceniają niepowtarzalny wokal i mieszanie gatunków. Raper chętnie sięga po połączenie hip-sopu, rapu, popu i R&B. Pseudonim artysty pochodzi od wprowadzenia nazwiska do generatora imion rapowych. Jak rozpoczęła się jego kariera? O czym warto wiedzieć? Jakie płyty Post Malone’a są najbardziej cenione na rynku muzycznym?

Post Malone i jego kariera

Okazuje się, że Post Malone rozpoczął swoją karierę w 2011 roku. Uznanie zyskał dzięki singlowi White Inversion z roku 2015. Nie bez znaczenia jest fakt, że raper podpisał kontrakt nagraniowy z Republic Record i wydał swój album debiutancki o nazwie Stoney. Albumy Post Malone’a noszą następujące nazwy:

  • Twelve Carat Toothache – rok wydania to 2022
  • Stoney – rok 2016
  • Beerbongs & Bentleys – rok 2018
  • August 26th – rok 2016
  • Hollywood’s Bleeding – rok 2019
  • Pandora Sounds Like – rok 2017

Post Malone jest muzykiem amerykańskim, który w swojej twórczości lubi mieszać różne gatunki. Tworzy własne brzmienie i jest zaliczany głównie do przedstawicieli sceny raperskiej i hiphopowej.

Płyty Post Malone’a

Płyty Post Malone’a w wielu krajach rozchodzą się jak świeże bułeczki. W Polsce można je znaleźć pod adresem https://preorder.pl/muzyka/2348974,post-malone. Artysta niejednokrotnie udowodnił, że połączenie kilku gatunków muzycznych może dać niepowtarzalne efekty. To młody muzyk, który urodził się w 1995 roku i bardzo szybko pnie się się w górę na muzycznym rynku. Najnowszy album tego utalentowanego muzyka nosi nazwę Twelve Carat Toothache.