est wiele czynników, które składają się na stworzenie świetnego albumu. Staranny dobór piosenek, solidna produkcja i odpowiednie nastawienie – wszystko to ma wpływ na to, czy album się spodoba, czy nie. I choć niektórzy artyści mogą mieć lepsze albumy niż inni, nie ma wątpliwości, że niektóre albumy są po prostu bardziej popularne niż inne.

Czerwone gitary bardzo spopularyzowały się na winylach

Nie jest więc zaskoczeniem, gdy dowiadujemy się, które zespoły wciąż mają swoje najlepsze albumy na naszej stronie. Nie możemy mówić za wszystkich, ale osobiście uważamy, że Red Guitars jest jednym z najbardziej niedocenianych zespołów rockowych w dzisiejszych czasach – i nie bez powodu!

Większość ich albumów jest bardzo solidna od początku do końca i jeśli poświęcisz im wystarczająco dużo czasu, jest duża szansa, że spodobają ci się tak samo jak nam (i vice versa!). Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego uważamy, że ich albumy Czerwonych Gitar są tak wspaniałe…

Czerwone gitary znane na kolekcjach winylowych

Co powiesz o zespole, który nie tylko zmienił całe brzmienie muzyki, ale także zawierał nie mało gatunkowych klasyków? Poważnie, spróbuj wymienić wszystkie ich piosenki za jednym zamachem. Byli zespołem, który był w czołówce wszystkiego, co związane z rock and rollem, a fakt, że z wiekiem udało im się być coraz lepszymi, jest absolutnie niesamowity. Jeśli jesteś na polowaniu na jakiś klasyczny rock and roll, znajdziesz go tutaj – i niektóre z najlepszych piosenek z lat 70-tych są obecne! Takich hitów zespół czerwone gitary wylansował zdecydowanie więcej, co czyni ich pod tym względem wyjątkowym. Oczywiście wiele z tych utworów ukazało się w ciekawych kolekcjach płyt winylowych jak te tutaj.

Czerwone Gitary: The Best of the Best (jak dotąd)

Po raz kolejny musimy pochwalić polski zespół za sam fakt, że wydaje albumy od ponad 20 lat, a mimo to wciąż udaje mu się trzymać rękę na pulsie i wyprzedzać trendy. Ich ostatni album, 'Czerwone Gitary’ (w tłumaczeniu 'The Best of the Best’), jest jednym z tych, które z pewnością powinny znaleźć się w waszej kolekcji. Jeśli lubisz pop-rock inspirowany latami 80-tymi, lub po prostu chcesz wrócić do swoich pop-rockowych korzeni, to na pewno pokochasz ten album. Ten album jest pełen jednych z najlepszych utworów zespołu i daje nam doskonałą okazję do podkreślenia niektórych z ich najlepszych albumów do tej pory. Od ciężkich wczesnych albumów, po ich nowsze wysiłki, oto niektóre z najlepszych albumów Czerwonych Gitar do tej pory – i są one gwarantowane, że pomogą Ci przetrwać zimę!