Każdy, kto choć trochę interesuję się polską rap sceną doskonale wie, że „grubych ryb” na niej nie brakuje. Tak naprawdę, nasz kraj może pochwalić się ogromną ilością rap-reprezentantów, którzy stale podobijają muzyczne rynki nie tylko w Polsce, ale także i za granicami naszego kraju. Jednym z najgłośniejszych rap-zespołów ostatnich czasów jest SB Maffija. Złożona głównie ze „starych wyjadaczy” grupa zachwyciła miliony swoimi charakterystycznymi utworami. Co więc o SB Maffija warto wiedzieć?

SB Maffija – stary-nowy zespół polskiej rap sceny

SB Maffija to najgłośniejsza rap-grupa ostatnich lat. Sam kolektyw SB Maffija to nic innego jak grupa złożona ze samych, znanych osobistości polskiej rap sceny. Płyty członków SB Maffija to muzyka tworzona przez takich wykonawców jak chociażby Białas, Solar czy Adi Nowak. Większość z nich jadła już przysłowiowy chleb z niejednego rapowego pieca. Nic więc dziwnego, że na wspólnej płycie SB Maffija prezentuje prawdziwy kunszt i wyśmienite flow, które szybko trafia w uszy.

Hotel Maffija – najgłośniejszy album kolektywu SB Maffija

SB Maffija label to kolektyw absolutnie wyjątkowy, który może pochwalić się hitowym i oczywiście platynowym albumem, który został wdzięcznie zatytułowany „Hotel Maffija”. Album ten ujrzał światło dzienne 6 czerwca 2020 roku i szybko pokrył się platyną. Z uwagi na ogromny sukces, członkowie SB Maffija zaplanowali wydanie drugiej edycji tego kultowego albumu na bieżący rok. Z pewnością nie jeden rap-koneser czeka na niego z niecierpliwością.