Miłosz Stępień to raper warszawski, który działa na rynku pod pseudonimem Otsochodzi. Artysta urodził się w 1996 roku, a w hip-hopowym półświatku można go rozpoznać także pod pseudonimem Młody Jan. Na rynku Otsochodzi pojawił się w roku 2015. Wydał wtedy swój pierwszy minialbum o nazwie 7. Raper należy do grupy młodych artystów hip-hopowych, którzy za pomocą akcji popkillera Młode Wilki mogli zaistnieć na wielkiej scenie. Jak nazywa się nowa pływa Otsochodzi? O czym warto wiedzieć? Skąd wynika popularność warszawskiego rapera?

Tarcho Terror – nowy album Otsochodzi

Warto wiedzieć, że w 2016 roku raper stał się członkiem wytwórni Asfalt Records. W tym samym czasie wydał też swój pierwszy  album solowy – Slam. Pozostałe albumy rapera to Miłość i Nowy Kolor. Faktem jest, że obie płyty znalazły się w pierwszej dziesiątce polskiej listy przebojów OLiS. W 2020 roku raper wydał płytę – 2011. Nowa płyta Otsochodzi powstała też rok później. Nosi ona nazwę OIO. Nie bez znaczenia jest to, że OIO to sepergrupa rapowa, która została stworzona przez trzy wyjątkowe indywidualności. W efekcie powstała płyta nieszablonowych stylówek Young Igiego, Okiego i Otsochodzi. Krążek miał premierę 7 maja 2021 roku. Tarcho Terror to jeden z najbardziej znanych utworów Otsochodzi.

Nowa płyta Otsochodzi – gdzie jej szukać?

Utwory rapera są dostępne na wielu kanałach muzycznych. Jego płyty znajdziemy też w sklepach muzycznych, gdzie szeroka oferta daje wiele możliwości. Miłosz Stępień to młody raper, który cały czas rozwija swoje umiejętności w rapie.