Rap to gatunek, który na przestrzeni lat przeszedł kilka ciekawych ewolucji. Od wczesnych dni hardcore’owego hip hopu do współczesnej ery trapu, rap był definiowany na nowo raz po raz w raz z każdą zmianą w kulturze. Ale to, co widzieliśmy ostatnio, jest czymś raczej innym od tego, co widzieliśmy w poprzednich latach. W końcu nie byłby to 2018 rok bez kolejnej nowej fali raperów przejmujących scenę. W tym artykule odkryjesz niektóre z najlepszych rapowych piosenek wydanych w tym roku do tej pory.

Od podziemnych hitów po mainstreamowe hymny, są to piosenki, których możesz słuchać wielokrotnie, nie męcząc się nimi. Jeśli szukasz świeżych bitów, aby dodać do swojej listy odtwarzania, czytaj dalej, aby odkryć nasze najlepsze wybory z 2018 roku do tej pory!

Popularne hity hip-hopowe na winylach

Ta piosenka opowiada o zmaganiach związanych z byciem żoną znanego rapera. Cardi B, która jest częścią obsady Love and Hip Hop, porusza temat tego, jak zmieniło się jej życie, odkąd poznała Offset, słynnego rapera. Takie hity można nabyć w wersji na winyle, na przykład w sklepie Winylownia.

Śpiewa o tym, jak chce uważać na to, jak działa, ponieważ nie chce mieć do czynienia z negatywną uwagą, która pochodzi z bycia żoną słynnego rapera. Ta piosenka jest chwytliwa i śpiewa ją w sposób, który jest zarówno poważny, jak i humorystyczny.

Drake – „Nice For What – na płytach winylowcyh

Drake wydał w kwietniu album o nazwie „Scorpion”. Znajduje się na nim wiele piosenek, ale ta, która według mnie jest najlepsza to „Nice for What”. Jest to bardzo zabawna i upbeatowa piosenka do słuchania. Ma chwytliwy rytm, który brzmi prawie jak muzyka taneczna, ale z bardziej popowym brzmieniem. Tekst piosenki jest o tym, że dziewczyny powinny być dobrze traktowane, bo na to zasługują. „A jeśli traktujesz ją jak żołnierza, to lepiej, żebyś traktował ją dobrze” – mówi Drake.

Lubię tę piosenkę, ponieważ jest naprawdę chwytliwa i nie mogę pomóc stukać stopą lub poruszać ciałem do rytmu. Dodatkowo, sprawia, że chcę lepiej traktować dziewczyny! To świetna piosenka na każdą okazję i fajnie się przy niej tańczy.