Jednym z najpopularniejszych raperów w kraju jest Białas. Można śmiało powiedzieć, że jest to już żywa legenda sceny. Jest on też założycielem największej wytwórni w kraju, czyli SBM. Zarówno weterani, jak i newcomerzy doceniają jego ogromne umiejętności.

Kariera Białasa

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że artysta ma na koncie współpracę z całą plejadą gwiazd polskiego hip-hopu. Wieloletnia podziemna działalność pozwoliła mu wypracować unikalny styl. Białas i Lanek tworzą świetnie zgrany duet, czego efektem była platynowa płyta za projekt „POLON”, a także za „H8M4”, które było jego solowym debiutem i dostępne są na stronie Preorder. Nowa płyta Białasa powinna zaskoczyć wszystkich, ponieważ raper jest zmotywowany jak nigdy wcześniej. Jego największym atutem jest oczywiście technika oraz charyzma. Twórca nie boi się też konfliktów, dlatego w przeszłości dosyć często uczestniczył w bitwach.

Dyskografia rapera

Swoją karierę zaczynał od jeżdżenia po bitwach freestyle i grania za zwroty. Musiało minąć sporo czasu, żeby znalazł się w tym miejscu co teraz. Jest to idealny przykład, że ciężka praca popłaca, tylko trzeba być odpowiednio zmotywowanym. W swojej dyskografii raper ma już kilkadziesiąt projektów, jednak pomysły mu się nie kończą. Ostatnio urodziła mu się córka, więc Białas postanowił z tej okazji wypuścić specjalny numer na jej cześć. Na uwagę zasługują także teksty, które są nietuzinkowe i ciekawie złożone pod względem technicznym. Każdy kolejny projekt jest lepszy, dlatego pozostaje czekać na nową płytę. Poza solową karierą Białas wypromował również wielu młodych twórców.