Utwór Invisible bardzo szybko zyskał uznanie na muzycznym rynku. Twórcą jest Sanah – młoda wokalistka, która szturmem podbiła rynek muzyczny. Miłośnicy dobrej muzyki chętnie sięgają po winyle, jakie są odtwarzane na gramofonie. Czym cechuje się ta piosenkarka? Skąd wynika jej popularność? Dlaczego warto zakupić Invisible Ep?

Sanah Invisible

invisible ep

Sanah jest polską skrzypaczką, wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Właściwie nazywa się Zuzanna Irena Jurczak i już od wielu miesięcy cieszy się sławą na muzycznym rynku. Okazuje się, że wykonuje ona muzykę łączącą kilka gatunków, jakimi są:

  • indie pop,
  • pop elektroniczny,
  • art pop,
  • quality pop.

Warto zauważyć, że pseudonim sceniczny Zuzanny powstał dzięki skróceniu angielskiej wersji jej imienia – Susannah. Popularność zyskała dzięki oryginalnym tekstom i muzyce, która trafia w gusta każdego miłośnika pięknych brzmień. 

Invisible Ep

Płyta winylowa Invisible Ep to produkt, jaki z powodzeniem zakupimy w internetowym sklepie. To także pomysł na unikalny prezent dla bliskiej osoby, która chętnie słucha piosenek Sanah i korzysta z gramofonu. Okazuje się, że zakupy w sieci mają wiele zalet. Przede wszystkim na uwagę zasługuje to, że zaoszczędzimy czas i koszty. Zamówione produkty z dostawą pod same drzwi dają nam wygodę każdego dnia. Invisible Ep to wyjątkowe brzmienia, które na długo pozostają w pamięci słuchacza. Sanah potrafi tworzyć zarówno klimatyczne, nastrojowe piosenki, jak i bardziej żywe, pełne zaskakujących dźwięków. Dzięki temu jej popularność cały czas wzrasta.