Internaziomal” to fascynujący rozdział w muzycznej historii jednego z najwybitniejszych polskich raperów. Album, który zrewolucjonizuje spojrzenie na kolaboracje i zestawienia muzyczne. Zawierający 16 unikatowych utworów, każdy z nich to podróż przez różne kraje i kultury.

To niezwykłe dzieło muzyczne nie ogranicza się jedynie do granic Polski. Wśród utworów znajdziemy wyjątkowe featuringi gości z Czech, Wielkiej Brytanii, Włoch, aż po Stanów Zjednoczone. Album „Internaziomal” to nie tylko zderzenie różnych stylów muzycznych, ale także spotkanie artystów z różnych zakątków świata, którzy łączą siły, tworząc niezapomniane dzieła.

Na płycie nie brakuje solowych numerów, które stanowią wyjątkowe wstrzymanie od pełnych energii kolaboracji. Każdy utwór jest jak podróż, gdzie każdy dźwięk stanowi most między kulturami, a muzyka staje się uniwersalnym językiem porozumienia.

Gościnne zwrotki od mocnych graczy polskiego trapu, takich jak White 2115, Beteo czy Young Multi, dodają albumowi pikanterii i mocnego uderzenia. To nie tylko kolejny krążek, ale hołd złożony różnorodności i jedności w muzyce.

Internaziomal nie tylko dostarcza niezapomnianych dźwięków, ale również ukazuje, jak muzyka może przekraczać granice, stając się więzią, łączącą ludzi z różnych środowisk i zakątków globu. To album, który nie tylko się słucha, ale także doświadcza i rozumie.