Środowisko hip-hopowe ma wielu reprezentantów, a trzeba powiedzieć, że na rynek muzyczny wchodzą nowe pokolenia, które znacznie różnią się od tego, co mogliśmy znać z dawnych czasów. Rap uległ wielu zmianom i choć takie osobistości jak Peja czy Tede nadal są na szczycie, to jednak wejście młodego pokolenia na scenę zrobiło wiele zamieszania. Pod lupę wzięliśmy takie osobistości jak Fukaj i Charlie Monkler – kim są? Co osiągnęli? Dowiecie się o tym z naszego artykułu.

Fukaj i Charlie Monkler, czyli twarze SBM Label

Fukaj i Charlie Monkler to jak powiedzieliśmy we wstępie, młode twarze środowiska raperskiego. SBM Label zdecydowanie jest jedną z najbardziej znanych grup, więc samo dotarcie do odbiorców jest łatwiejsze. Co ciekawe, sam Fukaj zniknął na jakiś czas i dopiero wrócił niedawno, chociaż publikował sukcesywnie pewne informacje na temat nowego krążka. Nagranie singla z kimś sprawdzonym, kim był Charlie Monkler sprawił, że o tej dwójce znowu zrobiło się głośno. Oczkiem puszczonym do fanów na pewno jest to, że piosenka nazywa się „Przegrałem z Fukajem”.

Fukaj i Charlie Monkler – nieustannie tworzący się progres

Warto zaznaczyć, że każda z tych dwóch osobistości cały czas jest na progresie. Fukaj Charlie Monkler robią wszystko, aby się rozwijać i jest to słyszalne na przełomie kolejnych kawałków. Owszem, są oni młodzi i wiele jest przed nimi, natomiast istotne jest to, że nie bazują tylko na swoim wieku. To również baza tekstowa, która jest naprawdę bogata i tym samym można trafić do nowych odbiorców. Dużym plusem jest to, że SBM Label w ostatnim czasie produkuje sporo albumów, więc łatwiej jest o sukces.

https://queshop.pl/cd/fukaj-charlie-moncler-preludium